Online video program ZDARMA

30 dní osobního rozvoje

Program 30 dní osobního rozvoje jsem vytvořila pro všechny, kteří se rozhodli svůj život změnit a vystoupit ze začarovaného kruhu.

Online video program ZDARMA

30 dní osobního rozvoje

30 dní osobního rozvoje

Podpora, tolerance, respekt, láska, sdílení, přátelství, ochota, vzájemná solidarita a pomoc.

Většina lidí v poslední době objevuje a nalézá to, co umí, co je baví a pro co mají talent či dar a tyto věci dále rozvíjí, rozšiřují a skrze ně i pomáhají. Vede je to do sbližování a vzájemnému otvírání jeden druhému. Učí je to přijímat věci tak, jak jsou, bez boje a bez vytváření rezistence, což jim umožňuje vyjít ze strachu ven. Jsou na začátku cesty.

Ne všichni však dokážou vyjít se začarovaného kruhu. Ne všichni si umí poradit v těžkých situacích a ne všichni ví, jak pracovat se svými myšlenkami, emocemi, reakcemi fyzického těla. Lidé se topí v sobě díky strachům, nenávisti, vzteku a panikám, které je ovládají a nutí je neustále přemýšlet. Dělají věci v souladu se strachem a jsou sami v sobě zacyklení.

Je v pořádku cítit se lépe

Připravila jsem pro vás 30 videí, které vám zlepší náladu, energii, navýší vibraci a provedou vás těmito dny k něčemu, co leží na druhé straně. To něco, je Láska ve všech podobách. Láska k sobě, láska k druhým, pocit bezpečí. Láska je opakem strachu a je to přesně to, kam všichni skrze životy směřují.

Přejít a jen tak přečkat tuto situaci není cíl, ani smysl toho, co se tady děje. Smyslem toho všeho, je pochopení a následná změna. Nevýhodou je, že změna je přesně to, čeho se lidé nejvíce bojí. Co vnímají jako ohrožující, nebezpečné a často nežádoucí. Z toho důvodu lidé žijí v neustálých dokola se opakujících kolotočích a nejsou schopní věci, které nefungují, ukončit či přenastavit. Uvědomte si, kolik z vás, před touto situací bylo v nefunkčních vztazích, nevyhovující práci a nedokázali jste to změnit. Uvědomte si, v čem všem jste byli zaseklí. Tahle situace není jiná, nijak se neliší od ostatních, které na planetě jsou, jediné co je nové je pojem a skoro nulové zkušenosti s touto nemocí a to vytváří paniku. Vše nové je ohrožující a tak se proti tomu bráníte vytvářením strachu, chaosu a paniky. I když v tuto chvíli jste nucení vyjít ze své komfortní zóny, jak se vše vrátí do “normálu” většina lidí zapomene a dále nic neřeší. Vrátí se ke svému “normálnímu” životu často beze změny.

30 dní osobního rozvoje
...Skrze Strach do Lásky...

Měnit věci pod vlivem strachu, nemá dlouhého trvání

Dá se říct, že platí po dobu, kdy je platný strach, ale v okamžiku jak pomine, vše se vrací zpět. Veškerý posun člověka, touha po růstu a uvědomění, by neměl být spuštěný strachem, ale touhou vědět proč a následné ochotě ty věci změnit kvůli uvědomění.

Ideální je měnit věci, když se dějí. Nyní je nejlepší čas na změnu vašeho života, kterou můžete podpořit prací na sobě a osobním růstem. Možná si řeknete, že vaše mysl je zaměstnaná úplně jinými věcmi, že prožíváte úplně jiné starosti. V jakých chvílích je nejefektivnější něco řešit a začít s tím pracovat? Když to právě probíhá, nebo zpětně, když je to pryč? Je to stejné jak se zlomenou rukou. Jdete k lékaři, když je zlomená a řešíte to, neřešíte ji potom zpětně, až se uzdraví. Čili ten správný čas je v každém okamžiku, i nyní. Zaměříte- li se na věci, které se týkají vnějšího světa, ve změně vnímání lidstva to bude mít jen krátkodobý dopad, než se vše vrátí do “normálu” Potom se na to jednoduše zapomene.

Online video program ZDARMA

30 dní osobního rozvoje - dejme se do toho!

Jak s videi pracovat: Pusťte si každé jedno video večer, nechte přes noc uležet a ráno si jej pusťte znovu a začněte.
Zda proces ze 30 dnů využijete ke skutečné změně a práci s příčinou, je volbou, kterou každý z vás máte na dlani. Jde o volbu, která má potenciál změnit Váš "normální" život, změnit jeho podstatu...

Co říkají účastníci programu?

Reference

Dobrý den paní doktorko. Chtěl bych Vám velmi poděkovat za videa, ktera děláte. Zastihla mě v době velkých vnitřních a vnějších změn. V životě jsem chodit na mnohé terapie, ale až Vaše videa mi dala srozumitelný a funkční návod. Vaše vysvetlovani funguvani lidské psychiky je dle mého fascinující. Jednoduché, přehledné. Návody na práci se sebou mají stejné atributy. Zaujala jste mě ze začátku velmi nasledujicim: Když si dám jointa marihuany, pracuji se sebou. Je to příjemné, jde to např. s emocemi lehceji. V těchto stavech práce se sebou, jsem si všiml mnohých zákonitosti. Jen jsem nevěděl, zda nejsem blazen atd. No a mnohokrát jste ve videích o těchto věcech mluvila a popisovala jste přesně to, co jsem já zjistil. Velmi Vám paní doktorko děkuji za Vaši práci a přeji Vám krásne dny.
Julek
Děkuji, ráda Vás už rok poslouchám, sleduji. Je to balzám na duši. Zrovna jsem dělala vaši meditaci, okamžitě jsem si uvědomila své trauma, děkuji za úžasné výsledky. Tak skvělou meditací jsem ještě neprošla, úplně mě to uklidnilo. Moc ráda vás již rok sleduji a připadáte mi jako nejlepší mentor, co jsem poznala. Děkuji a přeji mnoho úspěchů a nyní samozřejmě zdraví
Jana
Dobrý den Veroniko, hned na úvod Vám chci moc poděkovat za Vaše rozhodnutí nahrát videa provádějící strachy, panikou, k pochopení a přijetí těchto stavů a umění s tím vším pracovat a tím se posunout dále v životě. Od začátku sleduji tato Vaše videa a denně se na ně těším. DĚKUJI Veroniko, kromě vyjádření díků a obdivu k Vaší činnosti mám na Vás i dotaz: je nějaký způsob, kterým lze potěšit také Vás?
Martina z Brna
Veronika, som šťastná, že sú takí ľudia ako Vy. A že Vás poznám :). Veľmi si vážim, čo pre ostatných robíte a dúfam, že spolu s Vami to zvládne naozaj veľké množstvo ľudí! Držme si palce!
Dagmar
Hezký den Veroniko, velice děkuji za Váš 30denní program - pro mě osobně je velmi hluboký a užitečný. Doslova řeší téma, které se mi v posledních týdnech rozjelo a získávám tak, díky Vám, účinnou podporu, která míří přímo na střed terče :). Vážím si Vaší pomoci, kterou jste lidem nabídla - doufám, že jí využije hodně z těch, kterým strachy ovlivňují život, protože je velice potřeba, aby se národ přestal bát a začal konat. Jak v osobním životě, tak veřejném. Ještě jednou děkuji a přeji Vám krásné a radostné dny :).
Katka
Chci Vám moc a moc poděkovat za Vaše úžasná videa! Všechno tak krásně, jasně a srozumitelně popisujete, vysvětlujete a uvádíte příklady, takže to člověk může mnohem snáz aplikovat v praxi a můj život se najednou mění k lepšímu každým dnem a každým dalším videem. Dochází mi tolik věcí, které jsou ve Vašem podání najednou tak samozřejmé a jasné, že se člověk skoro diví, že na to nepřijde sám, ale zažité vzorce chování a hlavně strach jsou tak hluboce zakořeněné, že člověk vnímá okolní svět úplně zkresleně a vytváří si svou (naprosto zcestnou) "realitu". Těžko vůbec hledám slova, abych popsala to nadšení a úžas, který provází všechny tyhle objevy a nové poznatky. Je to tak osvobozující, vědět, že z toho začarovaného kruhu vede cesta a že život může být najednou mnohem "opravdovější" a plný pochopení. Tak ještě jednou závěrem obrovský dík za všechnu Vaši úžasnou práci a pomoc. Mějte se moc krásně a přeju hodně spokojenosti, radosti, zdraví a krásné jaro!
Martina F.
Veronikin osobný rozvoj som objavila práve vo chvíli, kedy som osobný rast aktuálne riešila, s radosťou som si otvorila prvé video a začala si robiť poznámky. Prichádzam stále na nové a nové zistenia, ktoré mi vnútri vytvárajú celok. Tento program pomáha nájsť koreň strachu, problémov, okolo ktorých sa denne točíme v rôznych životných momentoch, pritom majú jedného spoločného menovateľa. Páči sa mi, že sa daný problém nielen pomenuje, opíše ako vznikol, ale nasledujú aj rady a cvičenia ako strach prijať, eliminovať a premeniť v lásku. Program mi pomáha rozpoznávať, čo sú myšlienky a čo emócie a ako s nimi následne pracovať. Ako sa hovorí, vyznať sa vo svojom vnútri je niekedy najťažšie - video cyklus krok po kroku poupratuje, vytriedi, eliminuje a vylieči to, čo u každého má, ak je u človeka vôľa a chuť. Každý z nás je iný, preto rozvoj nie je nalinajkovaný, ale šitý na mieru každému človeku zvlášť, pri videách prichádza mnoho "aha momentov", ktoré človeka posúvajú v danej veci tam, kam majú a to každého svojim spôsobom. Najviac sa mi páčia z programu vety typu: "Bojíme sa len svojich myšlienok.", "Ostávajme so sebou za každých okolností, aj v negatívnej emócii.", alebo "Nemáme hľadieť na to, čo je vonku, ale meniť seba, to, čo sa nám deje, je len náš odraz." Ďakujem za nové poznatky, baví ma rozoberať ľudské vnútro, nie len to vlastné, ale učiť sa spoznávať aj ľudí vo svojom okolí, vedieť pomenovať ich radosti aj bolesti. Práve nepochopené zranenia častokrát ľudí od seba pomyselne delia, pochopením zákonov duše, aj tých vesmírnych, postupne nachádzame cestu jeden k druhému. Ale najprv musíme odhaliť vlastné strachy, tento program je k tomu dokonale predučený.
Janka