Logo

Online video program ZDARMA

30 dní osobního rozvoje

Program 30 dní osobního rozvoje jsem vytvořila pro všechny, kteří se rozhodli svůj život změnit a vystoupit ze začarovaného kruhu.

Online video program ZDARMA

30 dní osobního rozvoje

30 dní osobního rozvoje

Podpora, tolerance, respekt, láska, sdílení, přátelství, ochota, vzájemná solidarita a pomoc.

Většina lidí v poslední době objevuje a nalézá to, co umí, co je baví a pro co mají talent či dar a tyto věci dále rozvíjí, rozšiřují a skrze ně i pomáhají. Vede je to do sbližování a vzájemnému otvírání jeden druhému. Učí je to přijímat věci tak, jak jsou, bez boje a bez vytváření rezistence, což jim umožňuje vyjít ze strachu ven. Jsou na začátku cesty.

Ne všichni však dokážou vyjít se začarovaného kruhu. Ne všichni si umí poradit v těžkých situacích a ne všichni ví, jak pracovat se svými myšlenkami, emocemi, reakcemi fyzického těla. Lidé se topí v sobě díky strachům, nenávisti, vzteku a panikám, které je ovládají a nutí je neustále přemýšlet. Dělají věci v souladu se strachem a jsou sami v sobě zacyklení.

Je v pořádku cítit se lépe

Připravila jsem pro vás 30 videí, které vám zlepší náladu, energii, navýší vibraci a provedou vás těmito dny k něčemu, co leží na druhé straně. To něco, je Láska ve všech podobách. Láska k sobě, láska k druhým, pocit bezpečí. Láska je opakem strachu a je to přesně to, kam všichni skrze životy směřují.

Přejít a jen tak přečkat tuto situaci není cíl, ani smysl toho, co se tady děje. Smyslem toho všeho, je pochopení a následná změna. Nevýhodou je, že změna je přesně to, čeho se lidé nejvíce bojí. Co vnímají jako ohrožující, nebezpečné a často nežádoucí. Z toho důvodu lidé žijí v neustálých dokola se opakujících kolotočích a nejsou schopní věci, které nefungují, ukončit či přenastavit. Uvědomte si, kolik z vás, před touto situací bylo v nefunkčních vztazích, nevyhovující práci a nedokázali jste to změnit. Uvědomte si, v čem všem jste byli zaseklí. Tahle situace není jiná, nijak se neliší od ostatních, které na planetě jsou, jediné co je nové je pojem a skoro nulové zkušenosti s touto nemocí a to vytváří paniku. Vše nové je ohrožující a tak se proti tomu bráníte vytvářením strachu, chaosu a paniky. I když v tuto chvíli jste nucení vyjít ze své komfortní zóny, jak se vše vrátí do „normálu“ většina lidí zapomene a dále nic neřeší. Vrátí se ke svému „normálnímu“ životu často beze změny.

30 dní osobního rozvoje
...Skrze Strach do Lásky...

Měnit věci pod vlivem strachu, nemá dlouhého trvání

Dá se říct, že platí po dobu, kdy je platný strach, ale v okamžiku jak pomine, vše se vrací zpět. Veškerý posun člověka, touha po růstu a uvědomění, by neměl být spuštěný strachem, ale touhou vědět proč a následné ochotě ty věci změnit kvůli uvědomění.

Ideální je měnit věci, když se dějí. Nyní je nejlepší čas na změnu vašeho života, kterou můžete podpořit prací na sobě a osobním růstem. Možná si řeknete, že vaše mysl je zaměstnaná úplně jinými věcmi, že prožíváte úplně jiné starosti. V jakých chvílích je nejefektivnější něco řešit a začít s tím pracovat? Když to právě probíhá, nebo zpětně, když je to pryč? Je to stejné jak se zlomenou rukou. Jdete k lékaři, když je zlomená a řešíte to, neřešíte ji potom zpětně, až se uzdraví. Čili ten správný čas je v každém okamžiku, i nyní. Zaměříte- li se na věci, které se týkají vnějšího světa, ve změně vnímání lidstva to bude mít jen krátkodobý dopad, než se vše vrátí do „normálu“ Potom se na to jednoduše zapomene.

Online video program ZDARMA

30 dní osobního rozvoje - dejme se do toho!

Jak s videi pracovat: Pusťte si každé jedno video večer, nechte přes noc uležet a ráno si jej pusťte znovu a začněte.
Zda proces ze 30 dnů využijete ke skutečné změně a práci s příčinou, je volbou, kterou každý z vás máte na dlani. Jde o volbu, která má potenciál změnit Váš "normální" život, změnit jeho podstatu...

Seznam videí

30 Videos

Co říkají účastníci programu?

Reference