Logo

Audio nahrávka z workshopu

Who am I? aneb
práce s egem

Audio nahrávka z workshopu

Who am I? aneb práce s egem

Pokud se ptáme co je ego a jak funguje, musíme pochopit všechny složky naší osobnosti, které se skládají z vědomí a podvědomí. Ego je časová perspektiva naší duše, která zahrnuje pojem já. Kdo jsem, co mám, co si přivlastňuji, co hodnotím jako své, mé, moje, k čemu se jednoduše identifikuji a na čem lpím. Ego má hlavní úkol člověka chránit a dělá to skrze programy, strachy a myšlenky, které nám předkládá do naší mysli. Pokud nechápeme koncept ega, může nám velmi škodit, místo toho, aby nám pomáhalo. Často nám škodí skrze opakující se vzorce chování, které například nejsou slučitelné s fungujícím vztahem, výkonem v práci, či pohledem na kvalitní a plnohodnotný život. Tak jak vše, může být i ego dobrým pomocníkem, nebo zlým pánem.

Na jakou rovinu vy své ego postavíte a jak k němu přistoupíte?

Více o egu se můžete dozvědět na audio workshopu Who am I, aneb práce s egem.

Dozvíte se co je ego, jak se vůbec vytvoří, kde se bere a proč je součást naší osobnosti. Dozvíte se rozdíl mezi časovou a nečasovou perspektivou duše.

Jak ego poznat, uvidět když zrovna jednáme za něj. Naučíte se rozpoznat hlas ega a hlas intuice, protože právě ego je nejčastěji to, co můžeme chybně jako intuici vnímat. Když se naučíte rozpoznat hlas ega a intuice, můžete se ji i následně nechat vést.

K dispozici je nespočet metod, jak s egem pracovat. Tyto metody jsou rozděleny do vrstev. Některé vrstvy a práce s nimi jsou vrstvy vědomé a práce s egem ve vědomí, jiné vás naopak povedou do vašeho podvědomí a práce s egem v něm.

K tomu příklady se života, postřehy lidí, zkušenosti, dotazy.

Nabitých 7 hodin práce s egem.

Synchronizační online workshop

Who am I? aneb práce s egem

Audio nahrávka z workshopu

Jak objednat?

Audio nahrávka z workshopu

Objednávkový formulář