Média

Publikované články

Postřehy, vhledy a do písmenek vložené myšlenky, v hromadě a pohromadě… Nabídněte si… 

Média

Publikované články

Každý člověk chce prežiť spokojný a šťastný život. Túžime po slobodě a voĺnosti, ale vačšinou nám v ceste stojí jedna nejzásadnějšia vec, ktorá ovplyvňuje asi každého z nás. Je to strach.
Stalo se vám někdy, že jste se cítili opravdu hodně špatně, i když jste vlastně k tomu neměli zřejmý důvod? Vše v životě máte, vše nějak plyne, vše se nějak odehrává a vlastně si můžete říkat, že není důvod k pocitům, které prožíváte, že to je jen únava, nebo že to určitě přejde.
Už se vám někdy stalo, že jste měli skvělého přítele, kamarádku, kamaráda a prožívali jste s ním období, které bylo naprosto úžasné. Rozuměli jste si, podporovali se, společně jste řešili těžkosti vašich životů, ale jak šel čas, postupně se toto přátelství začalo vytrácet.
Všichni si myslí, že nejdůležitější pro dítě je maminka. Přeci jen, dítě vyrůstá a formuje se v břiše matky, tvaruje se v ní do finální podoby. Málo kdo však ví, že pro nenarozené dítě jsou důležití oba rodiče stejnou silou. Proč?
Rozhovor v časopisu Eniologie člověka.
Předvánoční období je pro mnohé období stresu, shonu, nervozity a neklidu. I když se na jednu stranu mnoho lidí na vánoce těší, na stranu druhou se nemohu zbavit narůstající negativní energie v nich samotných.