Logo

Online poradenství a konzultace na dálku

Pro ty, jež mají do Jívové daleko, nebo ty, kteří se chtějí propojit na dálku, nabízím možnost online poradenství přes Skype, Google meet či Microsoft Teams.

Skype jméno: Veronika Pešková

Online poradenství a konzultace na dálku

Online konzultace

Pokud chcete využít jiné platformy než Skype, informujte mě, prosím,  emailem, či v poznámce v rezervačním formuláři a domluvíme se 🙂

Terapie online ocení nejen ti, kteří mají do poradny daleko. Možnost spojit se online je stále víc preferovaná díky tomu, že Vám šetří čas spojený s cestováním a umožňuje soustředit se na práci se sebou v příjemném a bezpečném prostředí Vašeho domova.

Při online konzultaci či poradenství společně pracujeme stejným způsobem jako při osobní návštěvě a terapie se v ničem neliší.

Skype - Veronika Pešková

Online terapie je možné provádět také přes platformy:
Google meet, Microsoft Teams.

Jak na to?

Je to jedna-dva-tři

1

Předem si rezervací z webu, telefonicky či emailem domluvíme čas, ve kterém bude konzultace a poradenství probíhat.

Sdělím Vám pod jakým jménem mě najdete v databázi Skype a vzájemně se přidáme do přátel.
Skype jméno: Veronika Pešková

Pokud chcete využít jiné platformy než Skype, informujte mě, prosím, emailem, či v poznámce v rezervačním formuláři a domluvíme se 🙂

2

Ve stanovený čas se já i Vy připojíme pomocí programu Skype a webkamery.

Program Skype je volně a zdarma dostupný ke stažení na internetu, web-kamera bývá v mnohých případech již součástí notebooků a počítačů. Pokud Váš počítač webkameru nemá, pro lepší spojení a vzájemný kontakt doporučuji si webkameru pořídit. Toto příslušenství se dá pořídit v rámci stovek korun, čili patří k levným zařízením.

3

Platba za poradenství se řeší předem.

Nejpozději v den terapie, musí být peníze za poradenství připsané na účet číslo: 1184631011/3030. V případě, že máme spolu terapii poprvé, prosím o platbu v den sjednání termínu a to nejpozději do 5 dnů od odeslání objednávkyrezervačním systému, jinak je objednávka stornovaná.

Ceny terapií najdete v ceníku.
V případě nepřipsané platby na účet v den terapie (čili do započetí terapie), se poradenství online ruší.