Logo

Totemové zvíře

Každý má své totemové zvíře, které chrání a pomáhá člověku během jeho životní cesty.
Totemová zvířata se během života mění. Pokud už mu konkrétní zvíře nemá co předat a znalosti jsou vyčerpány, nastupuje do jeho života další a původní odchází. Vždy vám o sobě svém příchodu nové zvíře řekne.

Často se stává, že jeden člověk jich má i více.

Jenže co to vlastně jsou totemová zvířata a jak fungují.
Každý člověk vibruje na jiné frekvenci, vyzařuje nějakou energii. Totemové zvíře je vždy nositelem takové energie, která je s energií člověka shodná, ale zároveň má prostor a možnosti pro nárůst a vývoj přesně potřebné vibrace.
Takže jednoduše řečeno je to taková energie, která vás o kousek převyšuje. Převyšuje právě pro to, aby mohl předat svá moudra a vědomost. Jeho energie je vždy člověku nápomocná.

Je to vibrační shoda energie vaši a energie a síly toho zvířete.
Je potřeba si uvědomit, že to nejsou duše zemřelých zvířat, ale jejich archetypy, primární archetypy toho zvířete, čili božské zvíře, které se promítá do páté dimenze a má určité schopnosti a možnosti.
Tyto zvířata pomáhají stejně jako andělé.
Používají se hodně v pohanských a šamanských rituálech, také s nimi pracovali indiáni, kteří stavěli totemy na počest a jako ochranu.
Symbolickým nošením toho zvířete, například v podobě přívěšku na krku, pomáhá člověku vstřebat a pochopit jeho sílu. Podpořit ji a více se na ni naladit.

Každé zvíře má pro vás nějaký vzkaz, proto naslouchejte pozorně jeho vyprávění.