Logo

Seberozvojový program

Je pro mě ten pravý?

Rozpoznat potenciálního partnera, se kterým by člověk ve vztahu byl šťastný, který přijde do života, může být často složité. Nejen proto, že jsou lidé za svůj život už x krát zranění a zklamaní kvůli očekáváním které měli a nevyšli, ale také proto že si nejsou jistí, jak vlastně kvalitní vztahy vůbec tvořit a tím pádem se snaží tvořit i vztahy s nekompatibilními lidmi a potom se vztahy stávají jedním velkým utrpením.  

Tato metoda, kterou se můžete naučit, pracuje se základními hlavními a vedlejšími lidskými potřebami, na základě, kterých můžete rozpoznat, jak je na tom váš potenciálně se tvořící vztah, ale zároveň skrze tuto metodu můžete i uvidět, jak je na tom váš vztah po několika letech. Uvědomění toho, jak jsou na tom vaše potřeby je potom důležitý mezník pro další rozhodování, co se vztahem dělat. Zda ho dále tvořit a dávat od něj energii, nebo ho nerozvíjet, nedávat do něj energie, či ho tvořit a rozvíjet jiným směrem. Představte si, že budete umět metodu, která vám pomůže vytvořit si a zachovat si nadhled i v okamžiku opojení láskou, kdy má člověk nasazené růžové brýle a neví moc co má dělat a jak se k celé situaci stavět. Když má člověk růžové brýle zakrývá realitu o lidech a vidíme lidi daleko lepší, než ve skutečnosti jsou. Překryjeme pravdu o člověku závojem lásky a často se potom lidé nestačí za pár měsíců divit, co se děje, jenže bohužel už jsou přichycení na tolik, že je pro ně těžké odcházet.  

Pokud jste těmi, kteří často chtějí rady o svých vztazích, zda to má smysl, nebo to nemá smyl, zda to tvořit dále, nebo netvořit, metoda pro vás bude velkým ulehčením a zodpoví vám na spoustu otázek, na které byste třeba kvůli emocím jen těžko hledali odpovědi.   

Pro ty, kteří již ve vztahu jsou a přemýšlí, co se vztahem dále, rozhodují se, zda to má smysl, nebo nemá, bude metoda výborným pomocníkem pro pochopení toho, jak na tom vztah je a usnadní vám rozhodování v tom, co dále s ním dělat.

Skrze metodu získáte bezpečí a jistotu do jakéhokoliv vztahu, který se rozhodnete tvořit.

Délka: 29m

Části: 1

Doporučený čas: Neurčeno