Workshop: Emoční restart

Co nám říká tento výrok? Vše, co potřebujeme máme už dávno v sobě. Nemusím proto nic dělat, nemusíme se za ničím honit a už nyní lze žít takovým životem, který neponese známky bolesti a utrpení. Všechny pozitivní emoce, které chcete cítit jsou již dávno ve vás a vy je nemusíte hledat jen je potřeba je rozvíjet. Je potřeba si na ně rozvzpomenout a rozciťovat je. A právě o tom, je emoční restart.

Pomůže vám projít skrze negativní emoce, nepopírat je, nepotlačovat je, neignorovat. Pochopit, jak fungují a tím je přestat vnímat jako nepřátele vašeho života. Naučíte se jimi projít na druhou stranu, do úlevy, zlepšení a nového cítění. Když totiž odstraníte všechny překážky, které vám brání v cítění pozitivních emocí, nezbyde nic jiného než pozitivní prožitek ve formě lásky. Vše je návrat do lásky, do původní podstaty duše, tak čisté, krásné a bezpodmínečné. Tak silné a hluboké, která má schopnost měnit vše a léčit vše.

Lásku tvořit nemusíte, ta už ve vás dávno je. Stačí jen odstranit všechny překážky, které byli na cestě životem vytvořeny a které lásce brání. Pro lásku nemusíte nic dělat, putovat za ní, jen hledat vše, co není láska, tyto věci transformovat a být v jejich odstraňování aktivní. I když nám to může trvat třeba celý život, každý krok transformace nás vede do hloubi našeho srdce, k sobě samotným a samotná cesta se pak stává cílem. Už ze samotné cesty máte to krásné. Samotná cesta se pro vás stane posláním a plynoucím zážitkem v pocitech naplnění a spojení.

Když pro nás láska není bezpečná schováváme ji, uzavřeme se před ní a nadále se nechceme otvírat. Dokonce si můžeme začít myslet, že láska zraňuje, že láska bolí, že láska je ten problém ve vašem životě. Z těchto důvodů si volíte do lásky zcela neponořit, nedovolujete si se nechat unášet na vlnách lásky, zkoumat její hloubky, negativní zkušenosti vás uzavřou a stáhnou. Brání vám jít hlouběji do sebe. Negativní zkušenosti potom dále formují naše prožitky a vnímání lásky, učí nás, jak se chovat, abychom byli co nejméně zranění. Určují nám nový směr prožitků a zkušeností, který vede často jiným směrem, než by nás vedla láska. Stáváme se odpojenými, ve svých životech ohroženými našimi myšlenkami, pocity a začneme se sami sebe bát. Bát se toho, jakou sílu emoce mají, začneme se bát toho, co vše je možné cítit a označíme emoce často jako ty, co nás zraňují a jsou nepřátelé života. Pak se snažíme udělat vše proto, abychom je necítili a utekli od nich.

Nejzákladnější a nejsilnější lidské trauma je trauma z nemilovanosti. Jsme zranění, protože jsme ve svém životě od někoho zažili pocit, že nás nemá rád, že nás nemiluje a tato zkušenost se stává tak bolavá a zraňující, že se před jejím opakováním uzavíráme a děláme vše proto, aby se to už nikdy nestalo. Bohužel však skrze traumata spíše, než abychom se léčili, přitahujeme do života podobné zkušenosti, které nám trauma vyzrcadlují a mi jsme nuceni zranění vnímat a cítit opakovaně. Trauma z nemilovanosti je základ všeho, je to základ pro ostatní traumata, dá vzniknout všemu nezdravému v nás. Vše ostatní pak běží už jen v souladu s tímto traumatem. 

Pokud je základní problém trauma z nemilovanosti pak by se dalo říct, že hlavním cílem a úkolem každé živé bytosti je znovu v sobě rozcítit lásku a vrátit se do stavu milovanosti. Milovat sebe, milovat všechny kolem sebe a být milován všemi kolem sebe. Tak nádherný a hluboký cíl, přitom pro většinu lidí tak nesmírně těžký.

O návratu k sobě, návratu do sebelásky je emoční restart, workshopy, které máte nyní před sebou a kterých se můžete účastnit také a být součástí tvoření nového emočního vnitřního prožitku. Můžete se účastnit celého výcviku, nebo jen vybraných částí. V každém víkendu probereme jinou skupinu emocí, pochopíte jejich hloubku, rozcítíte je a můžete si vyzkoušet transformaci. Budete se učit zůstat sami ze sebou i v těch nejtěžších chvílích, budete se učit neopouštět, když prožijete něco negativního. Budete se učit sami sebe podpořit, místo toho abyste se znehodnocovali, potlačovali, ignorovali či popírali, prostě budete se učit milovat se přesně takový, jací jste, bez ohledu na to, co se s vámi děje a co cítíte. Milovat sebe a být ze sebou, se svými emocemi je nejvyšším aktem uvědomění. Je to čistý akt lásky. V tu chvíli se dá mluvit o tom, že jste skutečně našli sebelásku. Budete se učit pouštět do vašeho života přirozeně pozitivní emoce, naplňovat si potřeby a za těmito potřebami se vydávat. Dozvíte se jak emoce souvisí s mnoha oblastmi vašeho života. Například jak emoce souvisí se spánkem, s komfortní zónou, jak vznikají emoce a kde se berou, jaký je rozdíl mezi emocemi a pocity, útěkové strategie od emocí, jak emoce souvisí s myšlenkami, emoce a provázanost emocí ve fyzickém těle, emoce a léky, proč si bráníte cítit pozitivní emoce a mnohé další.

Už se vám stalo, že se vás někdo zeptal, jak se cítíš a vy jste neuměli odpovědět? Nebo se vás někdo zeptal, co chcete, co potřebujete a vy jste nevěděli, nebo jste věděli, ale neuměli toho dosáhnout? Nebo jste se měli rozhodnout co uděláte a nedokázali jste se rozhodnout? Neumíte pojmenovat emoce které cítíte a spíš nad emocemi přemýšlíte? Jste hodně logičtí a často uvězněni ve své mysli, skrze kterou se vše snažíte vyřešit? Trpíte úzkostmi, máte problém se sebeláskou a sebedůvěrou? I pro Vás je emoční restart.

Shrnutí

Emoční restart pojme ty, kteří neumí pojmenovat, jak se cítí a ve svých emocí tápou, nevyznají se v nich, až po ty, kteří si myslí, že jsou experti a znalci na své emoce.

Emoční restart je pro ty, kteří mají problém do života pustit pozitivní emoce, nebo jim často přichází opakovaně emoce negativní, ve kterých se utápí.

Emoční restart je také pro ty, kteří vnímají, že v jejich životě je více negativních emocí než pozitivních.

Emoce jsou ve všem, pod vším a spolu s myšlenkami jsou nejdůležitější části vašeho těla, tím pádem se emoční restart stává základním kamenem pro úplně každého živého tvora, který je ochotný vědět víc.

Pokud vnímáte, jak je důležité ve svém životě mít zapnuté emoce, nechat se jimi řídit, pokud vnímáte, že se potřebujete posunout dál, protože vám klasické metody pro práci s emocemi nefungují, nebo už nestačí, pokud chcete posunout se na další level cítění a porozumění, emoční restart je přesně tím pravým pro Vás….

Začátek výcviku restart emocí: 27 – 28. 1. 2024

od 9.00 hod – 18.00 hod s polední pauzou

Na tomto prvním výcviku se dozvíte, jak vůbec zahájit práci s emocemi, jak zasahuje dualita do emocí, jak souvisí emoce se spánkem a jakou roli hrají emoce v komfortní zóně. Také

probereme vaše emoční rituály a podíváme se na to, čeho se týkají vaše emoce, čeho jsou ukazatelem. Pochopíme rozdíl mezi emocí a pocitem a rozdělíme si emoce do skupin.

Začneme probírat první skupinu emocí, a to emoce související s rozlobeností, rozzuřeností, rozrušeností, naštvaností, zlostí, rozčíleností, mrzutostí, vynervovaností, napnutostí, neklidem, skepsí, roztržitostí a další emocemi, které spadají do této skupiny.

Cena víkendu 4.000- Kč

(platba předem na účet v CZK: 1184631011/3030)

V ceně je zahrnuto

V ceně jsou zahrnuty lektorské služby, a to v rozsahu:

 • sobota: 9.00 hod – 12.30 hod, polední pauza, 14.00 hod – 17.00 hod.
 • neděle: 9.00 hod – 12.30 hod, polední pauza, 14.00 hod – 17.00 hod

V ceně není zahrnutý pronájem prostor, který se platí na místě v hotovosti zvlášť za každý víkend.
Pronájem prostor je 850 Kč za víkend, včetně možnosti přespat ve škole na vlastních karimatkách.

Stravování

Vlastní, nebo je možnost domluvit společný dovoz z blízkých restaurací.

Káva k dispozici za 35 Kč

Lokalita

Waldorfská škola Olomouc, Tomkova 420/48, Hejčín

Ubytování

Možnost přespání ve škole na vlastních karimatkách.

Přihlášky je možné posílat nejpozději do: 7.1. 2024

Po odeslání přihlášky Vám bude zaslán email s výzvou k platbě a po uhrazení částky obdržíte fakturu.

Přihlášení na workshop

 • Přihlášení probíhá zasláním přihlášky na email: [email protected]
 • V emailu uveďte, o co máte zájem: celý emoční restart / jeden víkend

EMOČNÍ RESTART KOMPLET

Pokud se chcete přihlásit na celý emoční restart

Ostatní termíny konání:

 • 24. – 25.2. 2024
 • 16. – 17.3. 2024
 • 13. – 14.4. 2024
 • 4. – 5.5. 2024
 • 8. – 9.6. 2024
 • 27. – 28.7. 2024
 • 24. – 25.8. 2024
 • 28. – 29.9. 2024
 • 26. – 27.10. 2024
 • 16. – 17.11. 2024
 • 7. – 8.12. 2024

Délka trvání

12 měsíců / 1x měsíčně / víkend

Lokalita

Waldorfská škola Olomouc, Tomkova 420/48, Hejčín

Stravování

Vlastní, nebo je možnost domluvit společný dovoz z blízkých restaurací.

Káva k dispozici za 35 Kč

Cena za Emoční restart komplet 45.000,-Kč

(platba předem na účet 1184631011/3030)

V ceně je zahrnuto

V této ceně jsou zahrnuty:

 • celoroční lektorské služby dle stanovených termínů:
 • sobota: 9.00 hod – 12.30 hod, polední pauza, 14.00 hod – 17.00 hod.
 • neděle: 9.00 hod – 12.30 hod, polední pauza, 14.00 hod – 17.00 hod.


V ceně není zahrnutý pronájem prostor, který se platí na místě v hotovosti zvlášť za každý víkend.
Pronájem prostor je 850 Kč za víkend, včetně možnosti přespat ve škole na vlastních karimatkách.

Přihlášky je možné posílat nejpozději do: 7.1. 2024

Po odeslání přihlášky Vám bude zaslán email s výzvou k platbě a po uhrazení částky obdržíte fakturu.

Přihlášení na workshop

 • Přihlášení probíhá zasláním přihlášky na email: [email protected]
 • V emailu uveďte, o co máte zájem: celý emoční restart / jeden víkend

Info

Pořadatelé si vyhrazují v případě potřeby změnit termín.
Přičemž se zavazují, že v případě změny termínu, budou všichni účastníci s předstihem informováni.

Leták k akci

Sdílejte článek:

Facebook
Email
Tisknout

Sdílejte článek: