Média

Publikované články

Postřehy, vhledy a do písmenek vložené myšlenky, v hromadě a pohromadě… Nabídněte si… 

Média

Publikované články

Řadu let jsem pracovala jako školní psycholog na více základních školách. Po vysoké škole jsem se do praxe velice těšila. Plná nadšení a spasitelského komplexu jsem si myslela, že moje poslání je pomáhat dětem, které mají nějaké problémy.
Během duchovního růstu každého člověka, dojde v určitém období k tomu, že se jej budou snažit převálcovat negativní myšlenky. I když se budete snažit sebevíc, nepůjde se těchto myšlenek zbavit. Nepůjde se jich vzdát a myslet pozitivně. Veškeré snahy budou mít chvilkový efekt. Proč?
Pár jednoduchých kroků v podobě otázek jak jít za svými sny a jak si je splnit. Můžete si zkusit na ně odpovědět a sami poznat, ve které fázi se zrovna nacházíte a co následuje jako další krok.
Co je to komunikace a jak vůbec probíhá? Komunikace vychází s latinského slova communicare což je sdílet či radit se.
Každý má své totemové zvíře, které chrání a pomáhá člověku během jeho životní cesty. Totemová zvířata se během života mění. Pokud už mu konkrétní zvíře nemá co předat a znalosti jsou vyčerpány, nastupuje do jeho života další a původní odchází. Vždy vám o sobě svém příchodu nové zvíře řekne.